Godziny pracy: poniedziałek: 8:00-16:00, wtorek-piątek: 7:00-15:00Strona główna

Aktualności

Kampania „STOP FAS” wrzesień 2018

Powiększ zdjęcie

Uczestnicy I edycji projektu „ Aktywizacja społeczno- zawodowa w Gminie Srokowo” i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Srokowie włączyli się po raz kolejny do udziału w Kampanii „STOP FAS”. Kampania była promowana poprzez ubranie koszulek z napisem „Woda-tak. Alkohol – nie” i rozdawanie mieszkańcom materiałów informacyjno- edukacyjnych na temat prowadzonej Kampanii podczas wydarzenia lokalnego jakim był PIKNIK MALUCHA 8 września 2018 r.

31 października 2019
Czytaj więcej o: Kampania „STOP FAS” wrzesień 2018

Uczestnicy II edycji projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

Powiększ zdjęcie

Kolejnych 13 uczestników projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo” rozpoczęło od marca 2019 r. cykl szkoleń warsztatowych. Warsztaty poprzedziły  indywidualne spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem, które  poprzez  diagnozę, sytuację funkcjonowania społecznego i zawodowego, określą kompetencje, zasoby, trudności, problemy, predyspozycje, potrzeby i oczekiwania  u uczestników projektu.

31 października 2019
Czytaj więcej o: Uczestnicy II edycji projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

Wydarzenie lokalne 2019 „Rety, rety- Kabarety i Balety!”

Powiększ zdjęcie

Po długich przygotowaniach uczestnicy II edycji projektu p.n.: "Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo" wspólnie zorganizowali wydarzenie lokalne skierowane do społeczności lokalnej. W tym roku miejscem organizacji wydarzenia „ Rety, rety -Kabarety i Balety !” była miejscowość Jegławki.

31 października 2019
Czytaj więcej o: Wydarzenie lokalne 2019 „Rety, rety- Kabarety i Balety!”

Kolejny etap projektu już za nami - wizyta studyjna 2019 !

Powiększ zdjęcie

Uczestnicy II edycji projektu pn. "Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo" wzięli udział w dwudniowej wizycie studyjnej. Grupa poznała różne formy przedsiębiorczości na przykładzie Wioski Hobbitów i Centrum Edukacji   i Promocji Regionu w Szymbarku. Uczestnicy wizyty studyjnej poprzez aktywny udział w grze terenowej poznali jak funkcjonuje taka gra, mogli obserwować osoby prowadzące grę, ich zaangażowanie, stroje i umiejętności aktorskie. Natomiast w Szymbarku uczestnicy projektu wzięli udział w warsztatach wypieku chleba oraz mogli zaobserwować jak wykorzystano elementy architektury regionalnej i dziedzictwa kulturowego regionu w działalności gospodarczej.

31 października 2019
Czytaj więcej o: Kolejny etap projektu już za nami - wizyta studyjna 2019 !